Snowy River Seeds — Strube

Snowy River Seeds — якість та сервіс

Snowy River Seeds - міжнародна оптова компанія ,яка знає, що найкращий спосіб підтримати наших дистриб’юторів - це постачання високоякісного насіння та передових гібридів. Snowy River Seeds робить це завдяки філософії “Hands On”, де досвід залучається на кожному кроці процесу виробництва та дослідження насіння. Австралійці розводять, виробляють та продають гібридне насіння солодкої кукурудзи на всі ринки світу.

 
 

Бренд Snowy River широко визнаний за якість та сервіс і є одним з провідних постачальників генетики солодкої кукурудзи у всьому світі. Завдяки комплексним програмам розведення та випробувань в Австралії (помірному, субтропічному та тропічному), Новій Зеландії, США, Франції, Угорщині, Китаї, Південній Африці та Південній Америці, Snowy River Seeds зосереджується на створенні гібридів, які надійно вигідні для виробника, незалежно від того, це для переробки або свіжий ринок. Можливість швидко реагувати - це їхня сила ланцюга поставок.

Компанія «Штубе»-являється ексклюзивним дистриб’ютором австралійської компанії Snowy River Seed у Європі. Компанія «Штрубе» виготовляє насіння для сільського господарства та промисловості. Окрім виготовлення високоякісного насіння, вони ще пропонують фахові та індивідуальні консультації щодо вирощування та переробки сортів.

191 Nicholson Street Orbost, Victoria, Australia 3888

E-mail: @snowyriverseeds.com

 
 
Зв'яжіться з нами за ціною