Насіння капусти білоголової

Зв'яжіться з нами за ціною
Зв'яжіться з нами за ціною
Зв'яжіться з нами за ціною
Зв'яжіться з нами за ціною

Капуста білоголова - найбільш популярна в слов'янських країнах, і на сьогоднішній день мало не найпоширеніша сільськогосподарська культура. Капуста – вітамінна невибаглива рослина, яку використовують не тільки в кулінарії. Її застосовують в народній медицині і в косметології. В якості лікарської сировини використовують листя білоголової капусти які містять багатий комплекс вітамінів: А, С, К, група В, каротин, полісахариди, білки, тіоглікозід глюкобрассідін а також мінерали, фолієва кислота та фруктоза. Ще білокачанна капуста багата мінеральними солями.

Продукт стимулює обмінні процеси і покращує травлення. Недорогий за ціною, овоч без проблем зберігається в холодильнику і підвалі та активно використовується господинями. З капусти можна приготувати дуже багато різноманітних страв. Наприклад, рагу з капустою, тушкована капуста, голубці, дієтичні салати, пиріжки з капустою, український борщ зі сметаною, та це далеко не весь список де застосовується цей овоч.

Вирощування насіння капусти може бути як для власного споживання так і на продаж. Білокачанна капуста широко поширений овоч, завдяки своїй невибагливості зростає на багатьох городах, дозріває за місяць або два в залежності від сорту і кліматичних умов. Розвиток аграрного господарства і селекції дозволило вивести багато різних сортів цієї городньої культури яка включає в себе більше 60 видів. Ми садимо капусту тільки деяких видів, які популярні в нашій країні. Можна сказати що капуста популярна практично в усьому світі: у середземноморських, європейських, слов'янських і азіатських країнах.

Якщо ви маєте на меті продавати капусту, транспортувати її, довго зберігати, то рекомендується вирощувати середньопізні або пізні сорти (гібриди). Капуста буває трьох видів: рання, середньостигла і пізня. Для консервації або квашення кращим вибором стануть насіння з коротким вегетаційним періодом.

Найпростіший спосіб виростити дану городню культуру - заздалегідь робити розсаду і купити насіння капусти потрібного вам сорту. Перш ніж купити насіння капусти, слід визначитися, для яких цілей вона буде використовуватися: свіжої в салатах, для тривалого зберігання в первозданному вигляді або для засолювання. Від цього залежить термін дозрівання сорту, а також необхідний йому догляд. На нашому сайті представлені два види капусти: білокачанна і пекінська.

Наші менеджери завжди готові провести для вас грамотну консультацію з будь-якого продукту, відповісти на всі Ваші запитання і допомогти з вибором. Таким чином, ви отримуєте насіння найбільшою мірою підходять для умов вирощування саме в вашому регіоні.

Продається в зручних фасовках 100 і 500 насіння.

Запитуйте в магазинах Вашого міста \ села або інтернет-магазинах.

Відповімо на будь-яке питання про продукт або придбання: 067-249-30-38 або 067-343-50-56