Насіння кавуна

Зв'яжіться з нами за ціною
Зв'яжіться з нами за ціною
Зв'яжіться з нами за ціною
Зв'яжіться з нами за ціною
Зв'яжіться з нами за ціною
Зв'яжіться з нами за ціною

У культивуванні кавун відноситься до баштанних культур. Плоди цієї екзотичної ягоди бувають самої різної форми, але ми звикли бачити овальні або круглі плоди на прилавках магазинів ринках або городах. Забарвлення шкірки різниться від біло - жовтої до темно - зеленою з малюнком у вигляді смуг або точок, а то і повною їх відсутністю. М'якуш кавуна як правило рожева і червона хоча в деяких країнах вона може бути жовтого і білого кольорів.

Кавун це ягода, яка вимагає до себе уваги і належного догляду. Найголовнішою умовою для отримання бажаного врожаю є підбір якісного насіння. Щоб виростити по-справжньому солодкий, великий плід, необхідно забезпечити такі умови: регулярний полив, хорошу освітленість, і звичайно ж тепло. Кавун любить сухий і спекотний клімат. Якщо цій крупній ягоді не забезпечити належну освітленість, то плоди можуть бути позбавлені очікуваної цукристості, і не вирости до великих розмірів.

Найчастіше хороші результати можна зустріти в таких регіонах як: Південь, Південний Схід, Південно-Захід України, там земля прогрівається досить швидко. Представники роду в дикому вигляді ростуть практично на всій території Африки, в Західній і Середньої Азії. Дикі кавуни культивуються в багатьох тропічних районах Земної кулі. Для поліпшення харчових властивостей кавуна рекомендується вносити в грунти добрива. На сьогоднішній день завдяки можливостям сучасних селекціонерів виведені нові ультра ранні сорти цієї соковитої ягоди. Завдяки цьому кавун можно зустріти не тільки на півдні країни, а й навіть в північних регіонах України. Ранні сорти - цінніші і починають плодоносити вже з липня. Пізні - довше зберігаються і дозволяють продовжити період продажів.

  • Ранні - дозрівають протягом 80 днів;
  • Середньостиглі - зріють до 90 днів;
  • Середньопізні - дають урожай через 100 днів;
  • Пізні - дозрівають довше ста днів.

Посівний матеріал приживається в будь-яких регіонах країни. На нашому сайті можна купити насіння кавуна високої якості світової селекції. У нас - тільки найкращі сорти кавуна насіння, які дають багатий врожай. У нашому магазині тільки якісне насіння кавунів від перевірених виробників як в аматорській, так і в проф.упаковці з відмінною схожістю.

Наші менеджери завжди готові провести для вас грамотну консультацію з будь-якого продукту, відповісти на всі Ваші запитання і допомогти з вибором. Таким чином, ви отримуєте насіння найбільшою мірою підходять для умов вирощування саме в вашому регіоні.

Продається в зручних фасовках 100 і 500 насіння.

Запитуйте в магазинах Вашого міста \ села або інтернет-магазинах.

Відповімо на будь-яке питання про продукт або придбання: 067-249-30-38 або 067-343-50-56