Про компанію

Планті – якість, яка Вас здивує!

 

Planti (Планті) – ексклюзивний дистриб’ютор насіннєвої голландської компанії Ergon International N.V.

Діяльність компанії Планті зосереджена на детальному вивченні потреб кожного українського виробника і постачанню на ринок насіння найбільш високопродуктивних гібридів овочевих культур. Випробовуючи десятки гібридів, ми обираємо кращі з кращих. В цьому нас і переконує слоган компанії, ретельно відібраний продукт – якість, яка Вас здивує.

Надаючи якісний посівний матеріал виробникам, команда Планті прагне забезпечити ринок якісними продуктами.

 
 

Наша місія – зробити життя українських фермерів простішим! Купуючи сертифіковане насіння відмінної якості фермер впевнений у гарантованому прибутку та у мінімальній кількості допустимих ризиків.

Всі наші клієнти є нашими партнерами, колегами і друзями. Ми прагнемо будувати взаємовигідне і довготривале співробітництво на довгі роки!

Ми працюємо за принципами чесності, довіри, якості наданих послуг.

Ми хочемо чути Вашу думку, щоб забезпечити Вас тим насінням, яке Ви потребуєте.

 

Ergon International N.V. (Ергон Інтернешнл Н.В.) – голландська компанія, яка постачає високоякісне насіння овочевих культур на світовий ринок з 1995 року і розміщує свої потужності в місті Енкхейзен, Нідерланди.

Ergon International N.V. здійснює продаж насіння овочевих культур під брендом Ergon seeds (Ергон сідс) і ставить за мету поставку на ринок насіння овочевих культур екстра-якості.

Ergon спеціалізується на таких культурах як детермінантні й індетермінантні томати, огірки, дині, кавуни, кабачки, баклажани, солодкий та гострий перець.

 

Увага! Ergon зосереджена не тільки на виробництві насіння вищого класу, а й на логістиці і контролі якості. Одна із сильних сторін компанії є її світовий досвід на ринку. Команда компанії постійно перебуває у процесі навчання і дослідження, оскільки хоче докласти якомога більших зусиль, щоб максимально задовольнити потреби споживача.

  • Заснована у 1995 році;
  • Працює у 68 країнах;
  • Спеціалізація: томат, огірок, диня, кавун, кабачок, баклажан, солодкий та гострий перець.
 
De Star 38
1601 MH Enkhuizen

Tel.: +31 228 32 12 55

Fax: +31 228 32 13 71

E-mail: info@ergonseed.nl

www.ergonseed.nl