Про компанію

Планті – якість, яка Вас здивує!

Діяльність компанії Планті зосереджена на детальному вивченні потреб кожного українського виробника і постачанню на ринок насіння найбільш високопродуктивних гібридів овочевих культур. Випробовуючи десятки гібридів, ми обираємо кращі з кращих. В цьому нас і переконує слоган компанії, ретельно відібраний продукт – якість, яка Вас здивує.

Надаючи якісний посівний матеріал виробникам, команда Планті прагне забезпечити ринок якісними продуктами.

Наша місія – зробити життя українських фермерів простішим! Купуючи сертифіковане насіння відмінної якості фермер впевнений у гарантованому прибутку та у мінімальній кількості допустимих ризиків.

Всі наші клієнти є нашими партнерами, колегами і друзями. Ми прагнемо будувати взаємовигідне і довготривале співробітництво на довгі роки!

Ми працюємо за принципами чесності, довіри, якості наданих послуг.

Ми хочемо чути Вашу думку, щоб забезпечити Вас тим насінням, яке Ви потребуєте.

Чому купляти насіння найкраще саме в Планті?

В нашому каталозі продуктів ви знайдете ексклюзивних постачальників найякіснішого насіння у світі.

Planti (Планті) – ексклюзивний дистриб’ютор насіннєвої голландської компанії Ergon International N.V. в Україні. Ви зможете обрати будь-який товар і отримати його максимально швидко найзручнішим для Вас способом. Перевага нашої компанії в тому, що ми випробовуємо своє насіння в усіх куточках світу, і продаємо в Україні лише те насіння, що пройшло усі можливі перевірки якості та максимально підходить до клімату нашої країни. Компанія Планті впевнена у мінімальній кількості допустимих ризиків. Всі наші клієнти є нашими партнерами, колегами і друзями. Ми завжди цікавимося якістю і продуктивністю свого насіння телефонуючи час від часу своїм улюбленим покупцям. Ми прагнемо будувати взаємовигідне і довготривале співробітництво на довгі роки, тому Планті особисто контролює строки придатності усіх товарів та відповідність сортів.