Насіння дині

Зв'яжіться з нами за ціною
Зв'яжіться з нами за ціною

Диня - ароматний і соковитий плід, представник сімейства баштанної культури. Вона дуже корисна, містить мікроелементи, зокрема фолієву кислоту і вітаміни: А, групи В, Е, РР і інші. У ній також є каротин, кремній, залізо, натрій. А також вуглеводи, при невеликій кількості дають достатньо енергії для активного способу життя. У дині міститься багато мікроелементів і вітамінів, за допомогою яких можна уникнути утворення пухлин. Диня виступає матеріалом для профілактики судинно-серцевих хвороб, знижує щільність холестерину в крові і запобігає утворенню атеросклерозу, має заспокійливі властивості, що сприятливо впливають на центральну нервову систему. Також в цій корисній культурі міститься велика кількість клітковини, через що вона буде служити профілактикою шлункових трактів. Дієтологи рекомендують вживати диню окремо від інших продуктів.

У сучасному світі практично ніде не зустрічається дикоросла диня. Окультурювати дикий плід починали в північній Індії і в прилеглих до неї районах Ірану, а так само в Малій і Середній Азії ще за кілька тисяч років до н. е. Але все - таки батьківщиною цього плода вважається Середня і Мала Азія. Диню культивували і стародавні єгиптяни. Форми дині отримані шляхом відбору з азіатських сорно-польових видів, які збереглися і до наших днів. Диня стійка до засух і засоленості ґрунту, але не дуже добре переносить підвищену вологість повітря і є світлолюбна рослина. Диня стала популярною завдяки своєму м'якому і екзотичного смаку. Різні сорти цього шикарного плоду можуть відзначитися смаковими відтінками і радувати будь-якого споживача. Залежно від сорту, на рослині може формуватися від двох до восьми плодів, масою від 1,5 до 10 кг. Диню можна зустріти найрізноманітнішої форми, в залежності від сорту: круглі і довгасті. Колір екзотичного плоду традиційно жовтий, коричневий, іноді з зеленим відтінком або білого забарвлення. Шкурка у дині щільна з густою сіткою. Гібрид формує плоди округлої форми, м'якуш солодка, соковита і ароматна з екзотичним смаком.

Як обрати правильне насіння дині в Україні? Слід зазначити, що не останнє місце займає якість насіння. Компанія Planti надає своїм покупцям матеріал найвищої якості і відмінну ціну на насіння дині. Гібрид що ми продаємо перевірений, а відповідно посівний матеріал дасть чудовий врожай. Найбільш сприятливі умови для вирощування дині на території України в степовій зоні. Але правильно підібраний гібрид і достатній догляд допоможуть виростити смачні ароматні плоди і в менш сприятливих для вирощування регіонах. Плоди дині смачні і корисні ласощі, які при правильному догляді легко виростити на власному городі. У нашому магазині представлені тільки якісне насіння дині від перевірених виробників як в аматорській, так і в проф.упаковці з відмінною схожістю.

Продається в зручних фасовках 100 і 500 насіння.

Запитуйте в магазинах Вашого міста \ села або інтернет-магазинах.

Відповімо на будь-яке питання про продукт або придбання: 067-249-30-38 або 067-343-50-56