Насіння баклажана

Зв'яжіться з нами за ціною
Зв'яжіться з нами за ціною
Зв'яжіться з нами за ціною

У дикому вигляді баклажан виростав на Середньому Сході, в Південній Азії і Індії. Саме там можна зустріти далеких предків баклажана, які ростуть в дикому вигляді. Вперше почали окультурювати баклажан вже понад 1500 років тому саме в тих краях.

Баклажан це смачна і корисна овочева культура. Вона отримала широке поширення на українських фермерських господарствах завдяки своїй посівної здатності і відмінним харчовим якостям. Однак, як культура примхлива, насіння баклажанів вимагають особливих умов зростання: стабільна спекотна температура і достатній полив протягом усього періоду вегетації. Це однорічна трав'яниста рослина сімейства Пасльонові. У дикому вигляді росте в Індії, Південній Азії і на Середньому Сході. Однак клімат України настільки підійшов примхливому виду, що врожайність тут не гірше, ніж в Індії. Залежно від виду за розміром і вагою плід може досягати від 100 г до 2 кг. До того ж, підвиди овоча відрізняються кольором, розмірами, формою та іншими характеристиками. Темно - фіолетове забарвлення має далеко не кожен сорт. Сьогодні у фермерів є можливість придбати насіння баклажана чорного, жовтого, коричневого, бузкового і навіть білого кольорів. По формі плід може так само відрізняться як і за кольором. Він буває круглої, овальної, яйцевидної, циліндричної і грушоподібної форми.

Баклажани активно використовуються в безлічі кулінарних страв. Овоч містить безліч солей калію, що доброчинно впливає на серце. Вважається, що регулярне його вживання збільшує тривалість життя. На Сході цей овоч асоціюється з довголіттям, оскільки він не тільки смачний, а й корисний. Їх варять, смажать, запікають, готують на грилі, маринують, використовують для приготування салатів, баклажанової ікри, а також їдять сирими. У ньому в надлишку присутні клітковина, вітаміни, мінерали. На даний момент фермерам доступна величезна кількість всіляких скоростиглих і пізньостиглих сортів баклажанів. Залежно від термінів вегетації і умов вирощування.

Наш сайт пропонує Клінта вибір сортів і гібридів, які мають хорошу схожість і стійкі до багатьох захворювань.

В процесі вибору будь-який покупець завжди може звернутися за консультацією до наших менеджерів для отримання додаткової інформації, уточнення ціни і термінів постачання.

Продається в зручних фасовках 100 і 500 насіння.

Запитуйте в магазинах Вашого міста \ села або інтернет-магазинах.

Відповімо на будь-яке питання про продукт або придбання: 067-249-30-38 або 067-343-50-56