Томат індетермінантний Пріос F1

Ergon International
Зв'яжіться з нами за ціною
 

Гібрид формує плоди округлої форми насиченого червоного кольору. На китиці формується 5-6 однорідних плодів. Томати щільні, володіють відмінною транспортабельністю без втрати товарних якостей.

Рослина сильна з короткими міжвузлями. Гібрид Пріос F1 рекомендований для першого культурообороту. Стійкість до хвороб: вірус мозаїки томата; вертицильозне в’янення; фузаріоз, раса 1, 2; галова нематода.

Основні переваги томату Пріос F1:

  • Кількість плодів: 5-6 на китиці;
  • Рекомендований для першого культурообігу;
  • Потужна сильна рослина з короткими міжвузлями;
  • Плоди відмічаються хорошою лежкістю та транспортабельністю;
  • Стійкість до хвороб.
Бренд:
Ergon International
Строки дозрівання:
63-67 днів
Форма плоду:
  • округла
Середня вага плоду:
175-225 г
Вирощую на продаж уже багато років. Минулого літа брав декілька гібридів на пробу .Погода була гарна тому і врожай теж. Цього року врожай ніякий вижило мало чого ,але ваше насіння повело себе добре не дівлячись на різкі перепаді температури. Відрекомендував колегам
Гола Пристань ,Степан
-Брал у вас пару лет назад семена арбуза все понравилось решил взять томаты этой весной. Единственные дали хороший результат ,повсходили все и совсем не потрескались. Джем сажал в теплице под пленкой ,круглый ,сладкий остался доволен результатом.
Брала Приос и второй пинк делайт. Садила на даче в открытый грунт, я любитель не профессионал но урожай получился очень щедрый. Плоды огромные еле помещаются в ладонь таких у меня еще не было , вкусом довольна ,форма идеальная.
Брал у вас пару лет назад семена арбуза все понравилось решил взять томаты этой весной. Единственные дали хороший результат ,повсходили все и совсем не потрескались. Джем сажал в теплице под пленкой ,круглый ,сладкий остался доволен результатом.
Саджала на весні на початку квітня. Не дивлячись на погоду резльтат мене порадував ,майже все взішло ,а може й все .Дякую за якісний продукт
Розпродав швидко .Мають гарний вигляд, довго зберігаються.
Написати відгук