Bakker Brothers

Bakker Brothers - це компанія з виробництва насіння, що має багату історію і орієнтована на майбутнє. Наша компанія була заснована в Нідерландах в 1928 році і спеціалізується на селекції, виробництві і продажу насіння овочевих культур. Bakker Brothers - це міжнародна компанія з офісами і підприємствами в Європі, на Близькому Сході та в Африці на південь від Сахари. Ми займаємося селекцією по всьому світу і проводимо випробування продукції на всіх континентах. Ми орієнтовані на ринки Європи, Близького Сходу і Африки на південь від Сахари. Щоб забезпечити високі показники нашого насіння на основних ринках, науково-дослідницький відділ виводить насіння спеціально з урахуванням потреб цих ринків. Наші команди фахівців керують усіма процесами насінництва від А до Я. Ми не тільки самостійно виводимо різні сорти, але і виробляємо, очищаємо, обробляємо і пакуємо насіння. Ми використовуємо свій досвід у світовій галузі насінництва для виконання бажань і задоволення потреб клієнтів.

Компанія Bakker Brothers у співпраці із зовнішніми партнерами виробляє насіннєвий матеріал на спеціально відібраних насінницьких фермах. Ми ведемо виробничу діяльність в різних регіонах світу, щоб забезпечити можливість цілорічного виробництва. Це дає нам гнучкість і дозволяє контролювати ризики. Ми встановлюємо критерії якості для виробництва насіння, а наші експерти забезпечують їх дотримання. Наші фахівці із закупівель часто відвідують насінницькі поля, щоб гарантувати якість нашого продукту. Насіння проходить пеервірку на насінницьких фермах на сортову чистоту, відсутність хвороб і інші аспекти якості.

Bakker Brothers реалізує програми виведення і селекції, що розроблялися і нарощувалися впродовж багатьох років. До розробки сорту всебічні дослідження ланцюжка збуту основних сортів на наших цільових ринках. Наш відділ продажів, який тісно співпрацює з науково-дослідним відділом, збирає дані про галузь та вподобання клієнтів. Результатом такої взаємодії є гарантія того, що наші нові сорти матимуть властивості і характеристики, відповідні побажанням ринку. Сортам надаються такі якості, як більш привабливий колір, підвищена врожайність, підвищена щільність, більш тривалий термін зберігання і стійкість до широкого ряду хвороб. Наша мета полягає не тільки в тому, щоб клієнт був задоволений поставленим продуктом, але і в тому, щоб покупці були зацікавлені в нових, інноваційних сортах. Виведення виконується в різних селекційних центрах для різних кліматичних умов. У нас є селекційні станції в Нідерландах, Йорданії і Танзанії. На селекційній станції в Нідерландах ми виводимо сорти для холодного і вологого клімату. У Йорданії ми виводимо сорти, які підходять для спекотного і сухого клімату, а в Танзанії - сорти, що показують хороші результати в жаркому і вологому кліматі. Крім випробувань, що проводяться на селекційних станціях, ми також виконуємо тести на дослідницьких полях в Італії, Північній і Південній Франції. Нам також доступні селекційні ділянки сестринських компаній в Південно-Африканській Республіці, Зімбабве і Туреччини. У своїх програмах схрещування та селекції ми використовуємо інноваційні та передові методи розведення, такі як молекулярна і маркерная селекція. Всі наші сорти створені за допомогою природних методів селекції. Ми не використовуємо методи, які передбачають генетичну модифікацію рослини.

Компанія Bakker Brothers у співпраці із зовнішніми партнерами виробляє насіннєвий матеріал на спеціально відібраних насінницьких фермах. Ми ведемо виробничу діяльність в різних регіонах світу, щоб забезпечити можливість цілорічного виробництва. Це надає нам гнучкост та дозволяє контролювати всі можливі ризики. Ми встановлюємо критерії якості для виробництва насіння, а наші експерти забезпечують їх дотримання. Наші фахівці із закупівель часто відвідують насінницькі поля, щоб гарантувати якість нашого насіння. Вони перевіряють насіння на насінницьких фермах на сортову чистоту, відсутність хвороб і інші аспекти якості. Якість - наша візитна картка. Команда фахівців Bakker Brothers працює над перевіркою кожної партії насіння, щоб забезпечити її відповідність найвищим критеріям якості. Наші фахівці відвідують насінницькі поля і оцінюють умови вирощування насіннєвих культур з метою моніторингу якості подукту на кожному етапі виробничого процесу. Після виробництва наші насіння експортуються в центральний офіс в Нідерландах. Ми зберігаємо їх на своєму складі. Насіння дбайливо зберігається в спеціальних коробках, в умовах повністю відповідних технологічним вимогам до зберігання насіння. У нашій лабораторії проводяться випробування отриманих партій насіння відповідно до Міжнародних правил випробування насіння, встановленими Міжнародною асоціацією з контролю за якістю насіння (International Seed Testing Association, ISTA). Наші кваліфіковані лаборанти проводять такі тести, як визначення маси тисячі насінин, випробування на схожість, життєвість, аналітичну чистоту, сортову чистоту і вміст вологи. За межами лабораторії зразки насіння вирощують в теплицях і на розширених дослідних полях для забезпечення сортової чистоти. Компанія Bakker Brothers також користується послугами сторонніх лабораторій для проведення аналізу ДНК, перевірки на відсутність хвороб, тесту на чистоту гібридів і підтвердження сорту. Ми надаємо результати таких тестів клієнтам на вимогу. Завдяки всім цим методам ми забезпечуємо гомогенність, здоров'я, життєвість і чистоту насіння ,що ми поставляемо. Оскільки наша лабораторія знаходиться поруч з головним офісом і складом, на якому виконується упаковка, шлях від випробувань до упаковки і отримання насіння клієнтом ефективно спланований.