Asia Seed

Asia Seed Company була заснована в січні 1992 року і є одним із лідерів селекції і насінництва в Кореї. Компанія на постійній основі покращує якісні показники виробленої продукції, веде програму вдосконалення і модернізації виробництва, щоб гарантувати своїм клієнтам відмінну якість за розумні гроші. Asia Seed Korea докладає всіх зусиль для поліпшення якості насіння, що відповідають потребам наших клієнтів.

Ми спеціалізуємося на гібридних сортах капусти, броколі, перцю, пекінської капусти, редису, дині, кавуна, пак-чой, огірків, цибулі, листових овочів і багатьох інших культур. Ми експортуємо наші сорти в усі куточки світу.

 
 

У програмі селекції всіх різних культур нашою метою є створення функціональних гібридів з додатковими перевагами для здоров'я. Ми розводимо гібриди, які допомагають підтримувати здоров'я наших клієнтів, шляхом споживання ними цих овочів.

Більш того, недавні аномальні зміни клімату призводять до ще більших труднощів у вирощуванні овочів по всьому світу. Ми плануємо вивести сорти зі стійкістю до суворої погоди, стійкістю до різних захворювань і здатністю показувати високий врожай на благо фермерів.

Всі співробітники компанії Asia Seed працюють з усією відповідальністю, щоб зберегти здоров'я кожної людини, надаючи сорти, які легко вирощувати. Ми прагнемо бути компанією, яка ділиться «насінням життя», надаючи сорти для ваших потреб за допомогою гармонійної співпраці між дослідною станцією, відділом розмноження насіння, виробничим відділом і центром забезпечення якості.

Компанія Asia Seed виділяє значну частину від свого доходу з продажів в розмірі 20% на дослідження і розробки, при цьому інвестуючи більше ніж 5% доходу з продажів в програму контролю якості, щоб гарантувати, що насіння яке ми поставляємо має чудову якість, щоб задовольнити кожного виробника.

Дійсно, ми інвестуємо більше коштів в сектор досліджень і розробок для експорту броколі, капусти та іншого насіння, і наші вигоди та обсяги збільшуються саме шляхом експорту. Зокрема, ми підготували логістичний склад площею 1600 м² для підвищення якості насіння і стабільного забезпечення насінням увесь світ.

 
 

Ми постійно приділяємо увагу розробці та вдосконаленню насіння хорошої якості з нашими співробітниками. На наш погляд, насінницька галузь потребує не тільки зосередження уваги на отриманні прибутку, але й також ми маємо чітку філософію стосовно до сільськогосподарської галузі. Оскільки ми мали справу з цими видами насіння, ми зрозуміли, що нам необхідно просувати наше унікальне насіння серед звичайних споживачів для збільшення споживання свого продукту. В компанії Asia Seed було прийнято рішення про публікацію декількох книг стосовно насіння. Завдяки цій рекламній діяльності ми успішно привернули увагу ЗМІ.

Ми прагнемо довіри своїх клієнтів стосовно до компанії Asia Seed і нашою метою є поліпшити здоров'я людей і доходи овочівників.